Kendi Ödülünü Kendin Seç Kampanyası Şart & Koşulları

Hazırlanış Tarihi: 20.06.2022
Versiyon: 001 - TR

 1. İşbu kampanyaya Icy 19 lt polikarbon damacana su alımını evlerine ve/veya ofislerine sevk yoluyla gerçekleştiren ve kupon kazanan Giro Yatırım Ltd. (Icy Su) müşterileri katılabilir.
 2. Kampanyaya katılmak için kazanılan kuponun üzerinde bulunan QR kodu akıllı cep telefonunuzun kamerası ile okutup gerekli kampanya katılım kayıt prosedürünü tamamlamanız gerekmektedir. Kupon kaydınızı gerçekleştirmeden önce kayıt gerçekleştireceğiniz akıllı cihazın kampanya kaydını tamamlayana dek internete bağlı olduğundan emin olunuz.
 3. Akıllı cihazınızın kamerası ile QR kodu okuttuktan sonra açılan internet sayfasında sizlerden talep edilen bilgilerin girişini sağlayınız (Adınız, Soyadınız, Cep Telefonu Numaranız ve Kampanya Katılımı Doğrulama Kodu)
 4. Doğrulama kodu kuponunuzun üzerinde QR kod ile birlikte bulunan 6 haneli koddur.
 5. Kampanyamıza ilk kez kayıt oluyorsanız girişini gerçekleştirdiğiniz cep telefonu numarasına doğrulama kodu SMS olarak gelecektir. Bu kodu açılan sayfadaki doğrulama kodu kısmına giriniz. Ayni telefon numarası ile birden fazla gerçekleşen katılımlarda telefon numarası doğrulaması tekrardan talep edilmeyecektir.
 6. Gönder butonuna tıklayınız. Kampanyaya katılımınız başarılı! Ekranı önünüze açılacaktır. Bu ekran kampanyaya başarılı bir şekilde katıldığınızı göstermektedir. Bol şanslar dileriz.
 7. Kampanyaya katılımınız başarılı olduğunda kuponu saklamanıza gerek bulunmamaktadır. Kayıtlı bilgilerinizi doğrulama amaçlı kimlik, ehliyet ve/veya pasaport beyanınız ile ödül teslimi gerçekleştirilecektir.
 8. Kampanyaya kayıt ve katılım gerçekleştirilen her bir kupon her iki çekilişte de geçerli olacaktır. Kampanyanın 1. Çekilişinde ödül kazanımı gerçekleşmiş kuponlar kampanyanın 2. çekilişinde yer almayacaktır.
 9. Kampanyaya evinize veya işyerinize 20 TL ve üzeri olarak sevk edilecek 19 lt polikarbon damacana su siparişlerinizde her bir damacana su ile kazanılacak her bir kupon ile katılım sağlanabilir. Her bir QR kod kampanyaya katılım için bir kez kullanılabilir.
 10. Kampanya katılımlarınızı kayıt esnasında sağlanan bilgileriniz ile giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.
 11. Ödüller ve Detayları: Toplamda 120 kişiye ödül verilecektir. 8 kişiye 2,000 TL değerinde anlaşmalı market hediye çeki, 4 kişiye anlaşmalı firmalarda harcanmak için 2,000 TL değerinde okul alışveriş hediye çeki, 4 kişiye anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından tedarik edilebilecek2,000 TL değerinde akaryakıt hediye çeki, 4 kişiye anlaşmalı firmalarda harcanabilecek 2,000TL değerinde teknoloji hediye çeki ve 100 kişiye ise aylık 19 lt polikarbon damacana su ihtiyacı(12 adet damacana Icy Su ile sınırlı ve boş damacana depozitosu ödenmiş, 2019 tarihli veya daha yeni polikarbon damacana sahibi olan müşterilere) ödülü verilecektir.
 12. Kampanyada kazanılan ödüller nakde çevrilemez ve/veya farklı bir ürün ile takas edilemez. Fakat; market hediye çeki, okul alışverişi hediye çeki, akaryakıt hediye çeki ve teknoloji hediye çeki ödüllerinden biri kampanyaya katılım gösterip, hediye çeki kazandığı tasdik memuru huzurunda gerçekleştirilen çekiliş sonucunda çıkan listede bu grup altında beyan edilen talihliler tarafından seçilebilir. Aylık Damacana Su ödülünü kazanan talihliler grubunda yer alan talihliler bu ödül hakkını farklı bir ödül ile değiştiremez.
 13. Kampanya 1. çekiliş tarihi 26 Ağustos 2022, Cuma günü; 2. çekiliş tarihi ise 26 Aralık 2022,Pazartesi günü gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonrası sonuçlar Icy Su’ya ait resmi sosyal medya hesaplarında ve Giro Yatırım Ltd. (Icy Su) resmi internet sitesinde yayınlanacaktır. Ayrıca kazanan talihliler çekiliş tarihinden. sonra aranıp gerekli detaylar bilgi verilecektir.
 14. Kazanan talihliler ödüllerini çekiliş sonrası 20 gün içerisinde teslim alabilirler. Teslim alınan ödüllerin kullanılma süresi 30 gündür.
 15. Kazanılan ödül kazanan talihlinin rıza beyanı ile farklı bir kişiye devredilebilir.
 16. Çekiliş tarihinden sonra 20. günün sonunda mesai bitimine kadar gerekli evraklar imzalanarak teslim alınmayan ödül/ödüller otomatik olarak yedek talihliye/talihlilere devredilecektir.
 17. Şirket hakları her zaman saklıdır ve şirket kampanya ile ilgili tüm şartları, tarihleri ve detayları değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.
 18. Kampanya ile ilgili ek detaylar ve siparişleriniz için 0539 123 44 41 no’lu WhatsApp hattından ve/veya 0392 444 44 41 no’lu tüketici hattından hafta içi mesai saatleri arasında, Cumartesi günleri ise saat 13:00’a kadar bilgi alabilir ve ürün siparişi verebilirsiniz.
 19. İşbu kampanya stoklarla ve zamanla kısıtlı olup, Giro Yatırım Ltd. (Icy Su) kampanya katılım koşullarını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.
 20. Kampanyaya gerçekleştirilen katılımlar izinli veri tabanına kayıt edilir ve Giro Yatırım Ltd. (IcySu) tarafından reklam, tanıtım ve promosyon amaçlı kullanılabilir.
 21. For orders, campaign details, terms and conditions in English please contact us via 0539 12344 41 WhatsApp phoneline.